Prohlížíte archivovaný web z 25.3.2019. Aktuální informace KSK Liberec naleznete na oficiální stránce www.ksk-liberec.cz

Výzva ke spolupráci – Letní festival cizinců a národnostních menšin

Rádi bychom Vás touto cestou oslovili s možností podílet se na realizaci letošního již 8. ročníku oblíbené akce pro veřejnost s cílem bořit sociální předsudky – Letní festival cizinců a národnostních menšin “Liberec – jedno město pro všechny” 2019. Akce se uskuteční ve spolupráci s Centrem na podporu integrace cizinců a Technickou univerzitou v Liberci, a to v pátek 30. srpna 2019 od 14.00 do 18.00 hodin na náměstí Dr. E. Beneše v Liberci.

V současné době začínáme s přípravami projektu a hledáme nové tváře a nadšence. Jste cizinec či zástupce národnostní menšiny v Liberci/Libereckém kraji a chtěl/a byste prezentovat svou komunitu? Chcete se podělit o vynikající recept z Vaší domoviny? Nebo předvést Váš národní tanec? Možností je spousta… Máte co nabídnout? Co pro to udělat? Je to jednoduché.

Stačí se dostavit na jednu z organizačních schůzek a přihlásit se k účasti v projektu. Více informací se dočtete v letáku (viz níže), případně můžete kontaktovat koordinátorku projektu Bc. Veroniku Dufkovou (tel. 731 643 358, veronika@ksk.liberec.cz).

Ještě váháte? :) Nepromeškejte termíny schůzek, těšíme se na Vás!

 

Editor tohoto článku