Prohlížíte archivovaný web z 25.3.2019. Aktuální informace KSK Liberec naleznete na oficiální stránce www.ksk-liberec.cz

Občanské iniciativy

Kontakt nabízí nestátním neziskovým organizacím, občanským iniciativám a fyzickým osobám pro jejich pravidelné setkávací aktivity nebo pro pořádání jednorázových akcí pronájem vybavených prostor v budově v Palachově ulici 504/7, Liberec.

V nabídce pronájmu jsou vybavené klubovny s různou kapacitou osob, sál pro pohybové aktivity, v klubovnách lze využít instalovanou techniku, ke klubovnám lze využít také vybavenou kuchyňku.

Ceník za pronájem prostor

Objednávkový list na rok 2017

Popis místností

Klubovna č. 1 – Zelená (5P)

Místnost v 5. patře s kapacitou 18 osob, možnost využít televizor, video a DVD přehrávač, flipchart.

Klubovna č. 2 – Žlutá (6P)

Místnost v 5. patře s kapacitou 12 osob, možnost využít flipchart.

Klubovna č. 3 – Bílá (7P)

Místnost v 5. patře s kapacitou 45 osob, možnost využít DVD přehrávač, ozvučení, dataprojektor s plátnem, notebook, flipchart.

Klubovna č. 4 – Modrá (9P)

Místnost v 5. patře s kapacitou 10 osob, možnost využít flipchart.

Počítačová učebna (3P + 4P)

Místnost v 5. patře s kapacitou 10 osob, s 10 plně vybavenými počítačovými stanicemi, dataprojektorem, plátnem a počítačem pro lektora.

Kuchyňka (12P)

Místnost v 5. patře, vybavená mikrovlnnou troubou, lednicí, myčkou a rychlovarnými konvicemi s možností uvaření teplých nápojů a přípravy malého občerstvení.

 

Klubovny v Centrálním klubu seniorů (1K + 2K + 3K)

Místnosti ve 3. patře s možností využít kuchyňku pro přípravu malého občerstvení, k dispozici toalety pro návštěvníky. Klubovny lze pronajmout pouze jako celek, nelze pronajmout jednotlivé klubovny. Kapacita všech kluboven je 35 osob.

Klubovna č. 1  s možností využít televizor, video a DVD přehrávač, přehrávač CD s rádiem, možnost připojení notebooku.

Klubovna č. 2

Klubovna č. 3

 

Suterén

Sál (1S)

Malý sál v suterénu budovy, klimatizovaný, se zrcadlovou stěnou, kapacita 30 osob. Možnost využití klavíru. Sál je určen pro pohybové aktivity.

Zkušebna (5S)

Místnost v suterénu budovy s kapacitou 10 osob.

 

Plán místností 5. patro

Plán místností suterén