Prohlížíte archivovaný web z 25.3.2019. Aktuální informace KSK Liberec naleznete na oficiální stránce www.ksk-liberec.cz

Nabídka pronájmu prostor

Komunitní středisko KONTAKT Liberec, p. o. nabízí za výhodných podmínek k pronájmu prostory pro pravidelnou i občasnou činnost neziskovým organizacím, spolkům, zájmovým skupinám i občanským iniciativám. Prostory se nacházejí v centru města v Palachově ul. 504/7 (bývalá „Liduška“), objekt je bezbariérový, v dosahu MHD, v protějším objektu Plaza je možnost parkování vozidel. V nabídce jsou klubovny, počítačová učebna s 10 plně vybavenými stanicemi a sál se zrcadlovou stěnou v suterénu budovy.

Ceník za pronájem prostor

Plán místností 5. patro

Plán místností suterén

Bližší informace Vám podá paní Hudská na tel. čísle 485 244 994.

Editor tohoto článku

7 Komentářů ke zprávě “ Nabídka pronájmu prostor ”

 1. Dobrý den, odkaz na ceník pronájmu sálu mi nejde zobrazit. Chtěla bych se zeptat zda by jste mi nemohla poslat odkaz jiný. případně přibližnou cenu zrcadlového sálu, za pronájem jednou týdně dvě hodiny.
  Děkuji Bělinová

 2. Dobrý den, děkuji za upozornění, již jsem chybu napravila, nyní si můžete informaci zajistit. Pokud budete mít o pronájem zájem, kontaktujte kolegyni Hudskou, která ví, jak je sál obsazený a které dny a hodiny Vám můžeme nabídnout.
  Přeji pěkný den
  Ing. Bernardová

 3. Dobrý den, měla bych zájem o pronájem prostor. Bylo by možno mi na e-mail poslat přehled obsazenosti? Měla bych zájem o zrcadlový sál,ale i klubovnu. Děkuji moc Klímová

 4. Dobrý den,doporučuji Vám obrátit se na kolegyni Hudskou, kontakt na ni je na webu, ona má přehled o obsazenosti, když jí dáte svůj termín, tak Vám sdělí, zda je v klubovně volno, smlouvu by pak s Vámi stejně sepisovala ona.
  Přeji pěkný den
  Bernardová

 5. Dobrý den, prosím jakou rozlohu má zrcadlový sál na cvičení a kolik stojí pro nezizkovku na cvičení. Děkuji za odpověď

 6. Dobry den,

  Hledam pronajem zrcadloveho salu pro tanecni studio k dlouhodobe spolupraci. Pro cca 4-15 osob ve dnech ut-ct (alespon jeden den z techto) v case 18-20,30. Je u zrcadlovy sal k dispozici?

  Dekuji.

 7. Dobrý den, záleží k jakému účelu byste ráda využívala naše prostory, neboť my je můžeme poskytovat pouze občanským iniciativám a neziskovým organizacím na nekomerční aktivity. Pokud se do tohoto mantinelu vejdete, kontaktujte paní Hudskou (485244994, angela@ksk.liberec.cz), která s Vámi projedná podrobnosti. Co se týká časových možností, v poptávaných dnech a časech bychom uměli s malými korekcemi poskytnout sál ve středu a ve čtvrtek.