Prohlížíte archivovaný web z 25.3.2019. Aktuální informace KSK Liberec naleznete na oficiální stránce www.ksk-liberec.cz

Vánoční setkání vedoucích klubů seniorů v Kontaktu

Úterý 18. prosince bylo v Centrálním klubu seniorů malým svátkem. Sešli se zde od 14.00 hodin ke společnému posezení vedoucí klubů, které jsou organizovány při Komunitním středisku Kontakt Liberec. Všichni přijali pozvání na malé posezení, a jelikož se každý klub schází v jiné dny, tak bylo patrné, že si mají o čem povídat. Nechybělo ani malé občerstvení, takže nálada byla víc než veselá. Vyprávěly se úsměvné příběhy ze života, básničky, vánoční vtipy a všichni se rádi podívali na pořad ČT „Můžeme dál“, ve kterém úspěšně soutěžily členky Prvního libereckého spolku paní a dívek.
Mezi přítomné přišel ředitel Kontaktu Michael Dufek, který poděkoval všem vedoucím klubů za dosavadní činnost a popřál jim krásné Vánoce a vše nejlepší do roku 2013.
Hezkou tečkou při ukončení tohoto posezení bylo předání malých dárečků vedoucím klubů a zároveň poděkování za výbornou spolupráci se všemi pracovníky Kontaktu.
Takže ještě jednou velký dík, krásné Vánoce všem a těšíme se na opětovné setkání příští rok!

Editor tohoto článku