Prohlížíte archivovaný web z 25.3.2019. Aktuální informace KSK Liberec naleznete na oficiální stránce www.ksk-liberec.cz

Poděkování dobrovolníkům za celoroční práci

V pondělí 3. prosince připravilo Dobrovolnické centrum AMIKUS slavnostní rozloučení s rokem 2018, a to jak pro dobrovolníky, tak také pro zástupce spolupracujících organizací. Záštitu nad setkáním přebral PhDr. Mgr. Ivan Langr, náměstek primátora pro školství, kulturu, sociální věci a cestovní ruch. Setkání proběhlo v překrásném prostředí obřadní síně liberecké radnice. Po krátkém uvítání a představení hostů předala koordinátorka dobrovolnického centra Helena Prchlíková slovo náměstkovi primátora, panu Ivanu Langrovi, který poděkoval přítomným dobrovolníkům za to, co pro ostatní nezištně vykonávají. Další poděkování a chválu slyšeli dobrovolníci z úst pana Michaela Dufka, ředitele kontaktu. Následovalo předání ocenění přítomným dobrovolníkům, kteří z rukou pana Michaela Dufka přebrali certifikáty s odpracovanými hodinami za rok 2018, věcný dar předal pan Davit Pastva a růži obdrželi dobrovolníci od pana Jiljí Novotného. Po ocenění dobrovolníků následovalo poděkování zástupcům spolupracujících organizací, bez kterých by dobrovolnictví v Kontaktu nefungovalo. K slavnostní a pohodové atmosféře večera přispěla slečna Anežka Cvejnová, která zazpívala v průběhu večera písně ze své vlastní tvorby.

Po společném vyfocení byli účastníci setkání pozvání k pohoštění, na jehož počátku pronesl pan ředitel Kontaktu přípitek.

Dobrovolnické centrum AMIKUS děkuje všem dobrovolníkům a zástupcům spolupracujících organizací za dosavadní spolupráci a přeje pohodové prožití vánočních svátků a do nového roku 2019 mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v osobním i pracovním životě.

Slavnostní setkání dobrovolníků bylo podpořeno Nadačním fondem TESCO v rámci grantového programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“.

 

 

 

 

 

Editor tohoto článku