Prohlížíte archivovaný web z 25.3.2019. Aktuální informace KSK Liberec naleznete na oficiální stránce www.ksk-liberec.cz

Liberečtí senioři již vědí, kdo je Šipkařem roku 2012

Celoroční sportovní soutěž o získání titulu Šipkař roku dospěla ve středu 12. prosince sehráním zimního turnaje do svého závěru. Po odehrání jarního, letního, podzimního a nyní i zimního turnaje v šipkách seniorů známe vítěze. Turnaj letos absolvoval již druhý, úspěšný ročník a podle celoročního zájmu seniorů je reálný předpoklad, že v roce 2013 určitě proběhne i ročník třetí. Stálý zájem o tuto nenáročnou hru  vede Kontakt k tomu, že pro příští rok seniorům zakoupí nové elektronické šipky, protože ty stávající již skutečně “melou z posledního”. Však se s nimi také organizátorky turnaje v tomto posledním kole dost nazlobily! Ale i přes “technické” potíže byly regule turnaje dodrženy, také proto, že nad jejich dodržováním svědomitě dohlížela ředitelka turnaje Pavlínka Loubková. Turnaj proběhl za všeobecného veselí, v čase předvánočním došlo i na zpěv vánočních koled, jedna byla dokonce složena “za pochodu na míru turnaji”.

Nyní již k výsledkům. Vítězkou zimního turnaje v šipkách se stala Růžena Šmídová s 462 body, na druhém místě skončila Libuše Škodová se 409 body a třetí se umístil František Matějec s 353 body.

Po sečtení výsledků všech 4 turnajů se vítězkou, která obdržela titul ŠIPKAŘ ROKU 2012, stala RŮŽENA ŠMÍDOVÁ s celkovým ziskem 1701 bodů. Na druhém místě se umístil František Matějec s 1662 body a třetí skončila Vlasta Palátová s 1582 body.

Gratulujeme nejen vítězům, ale všem seniorům, kteří se turnaje během roku zúčastnili a přejeme jim šťastnou trefu i v roce 2013.

 

 

Editor tohoto článku