Prohlížíte archivovaný web z 25.3.2019. Aktuální informace KSK Liberec naleznete na oficiální stránce www.ksk-liberec.cz

Seniorský Advent je zahájen

V neděli 2. prosince 2012 proběhl v obřadní síni liberecké radnice první adventní koncert pro seniory. Sešla se jich tu zhruba stovka.

Koncert za KONTAKT zahájila Petra Břeňová společně s náměstkem primátorky pro školství, kulturu a sociální oblast Kamilem Janem Svobodou. Po krátkém úvodním slovu již příjemnou atmosféru Vánoc navodili žáci ZUŠ Jabloňová v Liberci, kterou zastupovaly soubory Apricots a Naštorc. Pro seniory si děti připravily pásmo moderních písní i tradičních koled, vše v úpravě pro flétnu a doprovod. Zážitek to byl jedinečný, po hodinovém koncertu tleskala celá obřadní síň.

Komunitní středisko KONTAKT Liberec se v loňském roce poprvé rozhodlo pořádat adventní koncerty pro seniory. Jiné jsou v tom, že začínají už ve 14 hodin a jsou tak pro seniory časově přijatelnější. Zároveň mají všichni příchozí možnost si sednout, což u večerních, více exponovaných koncertů, v mnoha případech není možné.

Druhý adventní koncert proběhne v neděli 9. prosince 2012, opět od 14 hodin, tentokrát vystoupí Generace Gospel Choir společně se sborem seniorů Matylda & Tylda. Všichni jste srdečně zváni!

Editor tohoto článku